Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem

Kód: ES24A1901064B
Neohodnoceno
5 799 Kč
Skladem u výrobce

Detailní informace

moravskazahrada.cz - 20 let zkušeností v prodeji zahradních traktorů
20 let zkušeností
v prodeji zahradní techniky
Doprava ZDARMA! nad 3 000 Kč
Doprava ZDARMA
nad 3 000 Kč
Testovací jízda
Testovací jízda
vybraného zahradního traktoru

Detailní popis produktu

Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem

Vysoký drtící výkon až 44 mm. Ideální na likvidaci dřevního odpadu po prořezávání, ošetřování nebo zmlazování keřů a stromů. Zpracovává odpad na pravidelné štěpky, které se dají využít místo mulčovací kůry (stromy a keře se tak chrání před vysušením a zlepšuje se kvalita půdy) nebo jako výborné palivo do kamen. Výkonný motor má vysoký výkon 3000 W, motorovou brzdu a kvalitní elektronickou ochranu proti přetížení. To vše je zárukou bezproblémové funkce a dlouhé životnosti stroje. Motor má zpětný chod pro snadné odstranění zaseknuté větve. Indikace chodu motoru pomocí LED diody. Stroj je opatřen velkým sběrným boxem o objemu 60 l z průhledného materiálu, takže vždy vidíte, kolik vám v plastovém boxu ještě zbývá místa pro další drť.
Velká transportní kola a madlo zaručují příjemnou manipulaci s celým strojem. Opláštění stroje kvalitním netříštivým plastem snižuje riziko poškození při nešetrném zacházení. Drtící ústrojí je uloženo v kovovém bloku a boky stroje jsou vyztužené, takže jsou odolné proti prasknutí i při drceních větví velkého průřezu. Díky použité technologii pomaloběžného drtícího válce má stroj extrémně tichý chod, takže nikdy nebudete rušit svoje sousedy. Díky ozubenému drtícímu válci si stroj sám vtahuje větve, což Vám ušetří spoustu námahy. Vůle mezi drtícím válcem a opěrnou stěnou se dá lehce nastavit šroubem z boku stroje. Snadno se skladuje – tělo stroje se dá vložit do boxu a ušetříte tak polovinu potřebného místa.


• Motor: elektrický 230 V / 50 Hz
• Typ drtiče: válcový
• Výkon: 3 000 W
• Otáčky bez zatížení: 60 ot./min.
• Drticí výkon: 4,4 cm
• Objem vaku: 60 l
• Hmotnost: 29 kg

Patříme k největším autorizovaným prodejcům značky CubCadet, WOLF-Garten, MTD, Riwall-PRO, AL-KO a Solo by AL-KO v České republice. Prodejem u nás nic nekončí, zajistíme Vám záruční, případně i následné servisní služby. V záruční době se svozem přímo od Vás ZDARMA.

Zajišťujeme i přímý prodej originálních náhradních dílů.

cub-cadet-logo22
Jsme odborní prodejci s kamennou prodejnou - už od roku 2003!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: