Náhradní díly
Jak objednat náhradní díly

Stále častěji dochází k chybné identifikaci, záměnám či nesprávně objednaným náhradním dílům ze strany zákazníka. Proto se v tomto článku budeme snažit vytvořit návod a poskytnout rady, jaké údaje jsou důležité při objednávce ND. Náš internetový obchod není schopen pojmout množství dílů dodávaných výrobcem. Snažíme se ale, aby základní díly byly možné objednat přímo přes e-shop. Další budou postupně přibývat.

Dodáváme veškeré náhradní díly přímo od jednotlivých výrobců značek WOLF-Garten, CubCadet, MTD, Riwall-PRO, VeGA, Weibang a Fieldmann. Každý zahradní stroj je osazen výrobním štítkem, kde najdete pro nás velmi důležité údaje. Jedná se především o typové číslo, název stroje, popřípadě rok výroby. Typové číslo je vlastně obdobou VIN kódu u automobilu, podle kterého správně identifikujeme Váš stroj a dohledáme Vámi požadovaný díl. Doporučujeme si vyfotit tento štítek, uložit si ho buď v telefonu, nebo do počitače. Může se totiž stát, že dojde k jeho poškození při používání stroje. 

Poptávky na náhradní díly můžete posílat na email pavel.soula@seznam.cz. Do přílohy stačí vložit štítek stroje, napsat jaký díl poptáváte. Nezapomeňte uvést Vaše jméno a tel. číslo. My se s Vámi následně spojíme, sdělíme cenu a možnost dodání.

Umístění typových čísel na štítcích jednotlivých značek

7-místné typové číslo WOLF-Garten                   7-místné typové číslo WOLF-Garten

Žlutý štítek WOLF-Garten      

      

ZGY4O